O nas

O nas


Nasza grupa jest wyjątkowa. Zapytacie dlaczego, odpowiedz jest prosta, pochodzimy z tej samej małej miejscowości, praktycznie wychowaliśmy się razem i znamy się jak łyse konie. Kochamy naszą małą ojczyznę, ale z miłą chęcią opuszczamy jej granice, by zobaczyć coś nowego.

Wiele osób z naszej wsi nie może pozwolić sobie na wyjazdy. Dlatego postanowiliśmy założyć grupę podróżniczą. Spotykamy się dwa razy w miesiącu i dyskutujemy o ciekawych miejscach w naszym kraju. Planujemy także różnego rodzaju wyjazdy i zbieramy fundusze, by doszły one do skutku. Udało się nam odwiedzić parę miejsc, ale mamy ochotę na więcej.

Postanowiliśmy także założyć wspólną stronę internetową, a nasi członkowie co jakiś czas będą wrzucać opisy różnych miejscowości. Opowiemy Wam o najciekawszych atrakcjach, zabytkach i smakach. Oczywiście nasze wojaże mieszczą się w granicach naszego kraju.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi oryginalnymi myślami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>